Konica Minolta esitleb uut mõõteriista CA-410

Konica Minolta esitleb uut värvianalüsaatorit CA-410
Värvianalüsaator ekraanidele, sealhulgas orgaanilistele leed-ekraanidele, mida kasutatakse nutitelefonides, telerites, autodes
Tootlikkuse parandamiseks ja arenevate ekraanide täieliku graafilise väljenduse parendamiseks.

Nieuwegein, november 2017

Konica Minolta, Inc. teatas, et lansseerib värvianalüsaatori CA-410, mis on mõeldud kõrgtehnoloogilise ekraanitehnoloogia, näiteks orgaanilistele leed-ekraanide mõõtmiseks ja korrigeerimiseks.
CA-410 on optiline mõõteseade, mida kasutatakse valge tasakaalu ja gamma kontrollimiseks ja seadistamiseks telerites, nutitelefonide kuvaritel jne asuvatel tootmisliinidel. CA-410 paakub nüüd kiiret ja ülitäpset mõõtmist kõrgema dünaamilise ulatusega (HDR) kuvaritele.
Põhijooned
1. Heleduse mõõtmise täpsus vahemik on 25 korda laiem kui eelmisel mudelil mõeldud just kõrgema kvaliteediga HDR-kuvarite jaoks
Nõudlus kõrgema kvaliteediga piltide ja videote järele on nutitelefoni kasutajate seas oluliselt kasvanud, osaliselt tänu andmekiiruse järsule tõusule. Tootjad kiirendavad vastusena kõrgema eraldusvõimega kuvarite, näiteks HDR-ekraanide, parendatud kontrastsuse suhte ja värvide taasesitamisega. Nende kuvarite tootjad vajavad värvianalüsaatorit, millel oleks laiem mõõtmisvahemik, alates eriti madalast kuni suure heleduseni.

CA-410-l on täiustatud anduriringid, mis tagavad täpse heleduse mõõtmise vahemikus 0,001 kuni 5000 cd/m2, mis on 25 korda laiem kui eelmisel mudelil. Suurem mõõtmisvahemik aitab tootjatel kõrge eraldusvõimega ekraanide kvaliteeti kontrollida ja parandada, võimaldades nutitelefonidel ja teleritel näidata kõrgema kvaliteediga pilte ja videoid.
2. Tootlikkuse parandamiseks kiiremad mõõtmiskiirused
CA-410 suudab mõõta äärmiselt madalat heledustaset, kõigest 0,001 cd/m2 ühe sekundiga, mis on tootmisprotsessidesse integreerimiseks piisavalt kiire. Paremad anduri võimalused ja protsessori arvutuskiirus vähendavad mõõtmisaega 30%, vähendades liini gammakorrektsiooniprotsessile kuluvat aega ja aidates kaasa suuremale tootlikkusele.
3. Lihtne integreerimine automatiseeritud protsessidesse digitaalse tootmise ajastul
CA-410 on kavandatud integreerima hõlpsalt automatiseeritud tootmisprotsessidesse ilma käsitsi sisestamata. Süsteemi saab konfigureerida ka mõõtepea otsese ühenduse kaudu arvutiga.