Ava kategooriad

Kõik

Mõõtmisteenused

Valgustus

Väljatrüki- ja skaneerimisteenus

Minotec teenused

Müüdud seadmetele teostame hooldust ja hoolitseme kalibreerimiste eest!
Minotec DC vastutab koos tootjatega kõigi maaletoodavate mõõteriistade hoolduse eest. Võimalusel võite meilt rentida hoolduse ajaks asendus mõõteriista. Vastutustundlikud tootjad pakuvad oma toodetele sertifitseeritud kalibreeringuid jälgitavate tunnistustega.

Te vajate vaid üksikuid mõõtmisi ning hinnalise mõõteriista hankimine ei ole mõtekas.

Minotec pakub võimalusel olemasolevate mõõteriistadega mõõteteenuseid erinevateks vajadusteks.

Olete saanud mõõteväärtused, kuid ei tea mida nendega teha? Teil on seade, mis võiks pakkuda lahendusi Teie tööks kuid ei oska neid rakendada.

Minotec DC viib läbi koolitusi meie poolt esindatavate tootjate mõõteriistadele ning samuti valguse- ja värvi mõõtmistele. Korraldame vastavalt vajadustele, personaalse koolituse.

Värviõppe koolitust internetist!

Kopeerimine ja printimine

Minotec pakub oma klientidele kopeerimis- ja printimisteenuseid. Samuti saab tellida erinevaid digitaliseerimis- ja skaneerimisteenuseid. Klaasnegatiivide skaneerimisest fotode töötluseni.

Läikemõõtmised

Pakume teenusena laboris või kliendi juures läikemõõtmisi kõikides standarditele vastavatele läikemõõtmisnurkadele 20°, 45°, 60°, 75° ja 85°. Mõõteriistadena kasutame Zehntner Instruments seadmeid.

Valgusmõõtmised

Minotec pakub valgusmõõtmisi esindatavate kaubamärkidega mõõteriistadega: Pildistav heledusmõõtmine TechnoTeam kaameratega Standarditele vastavad sõiduteede ja kergliiklusteede mõõdistused. Valgustatud objektide, ehitiste ja leedreklaamekraanide mõõdistused. Heledusmõõtekaameraga võib teostada ühe võttega heledusmõõdistused kogu nähtavalt alalt. Pildilt võib valida mõõdetavad alad ning arvutada valguse ühtluse... Loe lisaks

Valgustuse projekteerimine

Minotec pakub välis- ja sisevalgustuse 2D/3D lahenduste projekteerimist. Teostame objektikohased valgusarvutused, valgustuse 3D modelleerimist, leedvalgustuslahendused, valgustuse hämardamise lahendused, liikumisandurite paigutamine ning säästurežiimide valik. Välisvalgustuse projektid: sõiduteede ja kergliiklusteede tänavavalgustus parklate ja pargivalgustus hoovivalgustus ja õueala valgustus hoonefassaadide, puude- ja skulptuuride... Loe lisaks

Värvimõõtmised

Pakume teenusena värvimõõtmisi ja värvierinevuste hindamist Konica Minolta värvimõõteriistadega. Mõõtmised teostatakse sõltuvalt näidistest spektrofotomeetri või värvimõõturiga. Tulemused esitatakse L×a×b arvväärtustena ja vajadusel ka spektrina.