Konica Minolta uus kaasaskantavate spektrofotomeetrite seeria, millest leiab mudeli CM-26dG värvi ja läike üheaegseks mõõtmiseks

Konica Minolta esitleb uut kaasaskantavate spektrofotomeetrite seeriat, mis sisaldab uut mudelit CM-26dG värvi ja läike üheaegseks mõõtmiseks

Valmis digitaalseks värviandmete haldamiseks, mis võimaldab paremat tootlikkust ja kvaliteedi tagamist tööstuses ja tootmisliinidel
Konica Minolta, Inc. teatas, et ettevõte toob turule suure täpsusega värvide mõõtmiseks uue kaasaskantavate spektrofotomeetrite seeria. Kahe avaga mudel CM-26d ja ühe ava CM-25d võetakse kasutusele 2019. aasta märtsis, tippmudel CM-26dG võimaldab samaaegselt värvi ja läike mõõtmist ning tuleb müügile 2019. aasta teise pooles.
CM-26dG, CM-26d ja CM-25d võetakse kasutusele esmajoones autotööstuses ja IT-valdkonnas laialdaselt kasutatavate spektrofotomeetrite CM-2600d ja CM-2500d järeltulijatena. Neid tooteid kasutatakse peamiselt autodes ning nutitelefonide ja tahvelarvutite välisosade tootmiseks ja kokkupanemiseks mõeldud tootmiskohtades. Uued instrumendid tõstavad tõhusust ja tootlikkust, võimaldades digitaalset värvide andmehaldust üha enam globaliseeruvates tarneahelates.
CM-26dG seeria eelised
1. Kontrollprotsessi kiiruse parandamine värvi ja läike üheaegse mõõtmise teel
CM-26dG on “kaks-ühes” spektrofotomeeter, mis suudab samaaegselt mõõta ka värvi ja läiget. Kompaktne korpus kaalub vaid 660 g. See suurendab tõhusust suurte koguste näidiste mõõtmisel, parandades märkimisväärselt kontrolliprotsessi kiirust ja täpsust.
2. Saavutades silmapaistva kvaliteedikontrolli, kasutades selle tööstuse nõudlikumat mõõtetäpsust
Uus mõõteriistade seeria pakub instrumentidele kõrget täpsusklassi, mida siiani on saavutatud ainult laboratoorsete instrumentidega. See võimaldab neid instrumente kasutada kvaliteedikontrolliks kogu tarneahelas, alates komponentide tootjatest kuni valmistoodeteni. Nii on (keskmiselt 12 BCRA värviplaadi puhul) on CM-26dG ja CM-26d korral vahemikus ΔE * 0,12, mis on võrreldes varasemate mudelitega umbes 40% parem.
See suurepärane mõõtmistäpsus võimaldab täielikult digitaalset värvide andmete haldamist (ainult kolorimeetrilistel andmetel põhinev värvihaldus, ilma et oleks vaja kasutada füüsilisi värvistandardeid kogu tootmisettevõttes ja tarneahelas). Füüsiliste standardite ringluse, ladustamise ja säilitamise väljajätmine aitab märkimisväärselt kokku hoida kulusid, vähendab turule jõudmise aega ja kõrvaldab füüsiliste standardite väärkasutamisest, kahjustamisest ja kulumisest tekkinud jäägid.
3. Parandage operaatori tootlikkust ja vähendage protsessivigu
Funktsioon Töö võimaldab mõõtejuhiseid (sealhulgas fotosid) rutiinsete toimingute jaoks seadmesse registreerimiseks. See funktsioon parandab protsessi täpsust, tootlikkust ja järjepidevust, hoolimata operaatori oskuste erinevustest.
CM-26dG ja CM-26d saavad erineva suurusega osade mõõtmiseks lülituda Ø8mm ja Ø3mm mõõtmisalade vahel (CM-25d on fikseeritud Ø8mm mõõteala). Kõik mudelid on varustatud ka valgustatud pildiotsijaga, mis võimaldab täpset positsioneerimist mustriliste või väikeste näidiste tarvis.
4. Kiiremad mõõtmised ja parem vastupidavus suurema tõhususe ja lühema tööseisaku jaoks
Lahtiselt toodetud toodete, näiteks nutitelefonide puhul viiakse päevas läbi tuhandeid kvaliteedikontrolle, mis nõuavad lühemaid mõõtmisaegu ja mõõtmisintervalle ning instrumendi suurt vastupidavust. CM-26dG seeria vastab mõlemale nimetatud nõudele. Isegi CM-26dG abil nii värvi kui ka läike mõõtmisel on mõõtmise aeg kahe sekundi pikkuse intervalliga umbes 1 sekund. Lisaks on võrreldes eelmiste mudelitega märkimisväärselt paranenud mõõtetsüklite vastupidavus. Parem kontrollkiirus ja vastupidavus suurendavad töö efektiivsust ja vähendavad seisakuid.