Kaasaskantav mitme nurga spektrofotomeeter CM-M6

CM-M6 on kaasaskantav mitme nurga alt mõõtmisvõimalusega spektrofotomeeter, mis on spetsiaalselt ette nähtud metall- ja efektvärvide ja plastide värvimõõtmiseks. See kasutab uut, patenteeritud kahesuunalist valgustussüsteemi, millel on suunatud 45 ° valgustus ja 6-nurga vaatlus (-15 ° / 15 ° / 25 ° / 45 ° / 75 ° / 110 ° aspekulaarne), et mõõta täpselt värvitud osi näiteks autotööstuse tootmisliinil.

See uus, patenteeritud optiline mõõtesüsteem on optimeeritud, et anda täpseid ja stabiilseid tulemusi ka kumeratel pindadel. Seetõttu saab teostada proovimõõtmisi, nagu esi- ja tagumised kaitserauad, sõiduki peegli korpused või uksekäepidemed jne ning seda kõike mõõta kiiresti, täpselt ja korduvalt.

Mõlemas suunas mõõtmiste ühendamisel on mõõteriist väga stabiilne kalde ja kallutamise suhtes, mistõttu on see ideaalne kvaliteedikontroll mõõtmisteks (näiteks autotööstuse) tootmisliinil, kus kasutada kaetud esemeid, millel on metallik-katted jne.

See kompaktne ja kerge vertikaalne korpus on kerge ühe või kahe kahe käega hoidmiseks ja võimaldab hõlpsat positsioneerimist, samas kui kõrge eraldusvõimega taustvalgustusega värviekraan on kergesti loetav ka kõige madalamates valgustusoludes.

Põhiomadused

– Kahesuunaline valgustus / vaatlussüsteem stabiilsete mõõtmiste tegemiseks ka kumeratel pindadel
– Kompaktne ja kerge vertikaalne disain võimaldab kiiret ja täpset kvaliteedikontrolli tootmisliinil
– Suur kõrge eraldusvõimega, tagantvalgustusega värviekraan
– Lisana Bluetooth®

Tagasi