Laboratoorne spektrofotomeeter CM-5

Uuenduslik laboratoorne spektrofotomeeter kasutajasõbralike funktsioonide ja suure näitekraaniga. Võimaldab mõõta vedelike värve ja läbipaistvaid proove.
CM-5 on väga mitmekülgne laboratoornespektrofotomeeter tahkete, kremjate, granuleeritud ja vedelate proovide värvimõõtmisteks, mis on peegelduvad või läbivalgustatavad. Ülemine mõõteala pakub erinevate läbimõõtudega avasid, kus võib mõõta mistahes näidiseid. CM-5 on mitmekülgne laboriseade, millega on võimalik teostada värvimõõtmisi: toitudele, kemikaalidele, ravimitele ja plastmaterjalidele.

CM-5 töötab iseseisvalt ega ei vaja mitmekülgse programeeritavuse juures otsest arvuti ühendust. Mitmekülgne riistvara pakub kõiki olulisemaid värvisüsteeme tööstusele spetsiifilisi määratlusi nagu näiteks Gardner, Hazen/APHA, Iodine, Euroopa ja USA farmakopöa. Koos lisavarustusena saadaval oleva tarkvaraga SpectraMagic NX, Haze ja mitmed teised määratlused on saadaval.

Rutiinse töö tarvis on olemas automaatne kalibreerimine, toimingute juhised ja toetus seitsmes keeles.

Olulisemad omadused:
Mitmekülgne kasutatavus paljudes kasutusvaldkondades. Ainulaadsete omaduste ja laia erivarustusega võimaldab CM-5 käsitleda peaaegu mistahes olekus näidiseid: tahketena, granuleeritutena, pastana või vedelikena.
Avasuurused 3-30 mm, eri katsutitega jne võimaldavad ainulaadset paindlikkust mõõtmiste läbiviimisel.

Lisateavet: https://www5.konicaminolta.eu/en/measuring-instruments/products/colour-measurement/spectrophotometers-bench-top/cm-5/introduction.html

Tagasi