Kaasaskantavad spektrofotomeeterid CM-26dG / CM-26d / CM-25d

Usaldusväärsed ja täpsed kaasaskantavad spektrofotomeeterid. Värvide mõõtmisega läikega ja läiketa seadistuste valikuga. Numbriline UV kontroll tagab võimaluse mõõta värve ka neilt proovidelt, kus kasutatakse valgendeid.

CM-26dG, CM-26d ja CM-25d on tööstuses laialdaselt kasutatavate spektrofotomeetrite CM-2600d ja CM-2500d spektrofotomeetrite järeltulijad. Uued kaasaskantavad sfäärilised spektrofotomeetrid on pikliku kujuga, mis on kõige mugavamad tasastelt või suurtelt proovipindadelt värvi mõõtmiseks. Kõik seadmed esitavad mõõteandmeid ülimalt kiirelt, sealhulgas läikega või läiketa (SCI/SCE) lähtuvalt mõõdetavatest pindadest. Täiendava 3 mm mõõteavaga mõõteseadmed CM-26dg ja CM-26d kohanduvad ideaalselt väikeste mõõtepindade mõõtmiseks, samas CM-26dG suudab mõõta ka pinna läiget.

Mõõtenäidise vaateraam võimaldab mõõtmiste jaoks ideaalset mõõteriista paigutamist ning suur värviekraan esitab mõõteandmeid kas numbriliselt või graafiliselt. Täiendavalt saab kasutada konfigureerimistarkvara CM-CT1 ja uue tarkvaralahenduse abil on võimalik seadmeid hõlpsalt konfigureerida. Vähem eksimisvõimalusi ja kasutusmugavamus loovadvad mõõteseadme rakendamise lihtsaks.

Uus spektrofotomeeter CM-25cG on mudeli CM-2500c järglane, mida võib õigustatult pidada standardmudeliks tööstuslikus kvaliteedikontrollis. CM-25cG on väiksem ja kergem kaasaskantav spektrofotomeeter, millel on 45° C 0 ° geomeetria ja tõeliselt suure jõudlusega 60° läikiv mõõdik. Kasutatav geomeetria 45° C: 0 annab teadaolevalt suurepärase värvi sobitamise. See saavutatakse täielikult läigeta ja / või struktuurita.
Sisseehitatud läike mõõteandur pinna läige mõõtmiseks.

Seadme konstruktsioonis ei ole tehtud kompromisse ning see vastab või isegi ületab värvi ja läike mõõtmise rahvusvahelisi standardeid. Selle tulemusena sobib CM-25cG kõikidele tööstussektoritele, mille värv ja läikivus on kvalitatiivsed seirekriteeriumid.

Sisaldab täisringikujulist optilist süsteemi nagu eelmine mudel (45° C: 0° geomeetria), seadme täpsust ja korratavust, olenemata pinna struktuurist või suunast. Mõõtmised tehakse 7 mm MAV-st või 3 mm SAV-st.

CM-25cG on kerge ja sellel on suur ja kergesti loetav värviekraan andmete esitamiseks ja juhtimiseks mõõtmistel. Mõõteandmed esitatakse kas numbriliselt või graafiliselt. Joondamiseks annab seade tõelise 45°: 0° optilise vaate.

Funktsioonid:

Optiline süsteem, mis muudab teie kvaliteedi jälgimise lihtsamaks ja täpsemaks.

45°: 0° geomeetria ja 60° läike anduri kombinatsioon suurendab täpsust, paindlikkust ja sobitub inimsilma nägemisega, mis sisaldab fotomeetrilistsfääri ja mitme peegli süsteemi, millel on sisseehitatud läike andur.

Võrreldes teiste spektrofotomeetritega, millel tüüpiline 45 °: 0 ° geomeetria parandab CM-25cG optiline süsteem usaldusväärsust. Seade kõrvaldab suuna sõltuvuse ja vähendab mõõteasendi, proovi asukoha ja gradiendi mõju. Selle eeliseks on hämarate, tekstureeritud ja struktureeritud elementide mõõtmine.

Funktsioonid:

Unikaalne 45° C: 0° geomeetria kombineeritud läike mõõtmine ja optiline proovi eelvaade
Kaks mõõtepiirkonda: MAV (7 mm) ja SAV (3 mm)
Xenon Flashi valgusallikas annab ka tumedate värvide jaoks parima täpsuse
Mõõtmiskiirus lühem kui 1 sek
360-740 nm lainepikkuste vahemik, 10 nm resolutsioon
Kerge kaal (~ 600 g akuga), kompaktne ja vastupidav kohtmõõtmisteks
USB-ühendus ja valikuline Bluetooth®-ühendus
Suur ja selgelt loetav kõrge eraldusvõimega 2,7 “värviline ekraan
Andmete grupeerimine on kasutaja poolt määratletav

 

https://www5.konicaminolta.eu/fileadmin/content/eu/Measuring_Instruments/2_Products/1_Colour_Measurement/2_Spectrophotometers_Portable/CM-26dG/CM-26dG_EN_SEU_single_pages.pdf

Tagasi