Kaasaskantavad kromameeterid Chroma Meters CR-400 / CR-410

CR-400 on 8mm ja CR-410 50 mm mõõtealaga sobivad ühtlaste või ebakorrapäraste pindade mõõtmisteks. Laialdaselt kasutusel toiduaine- ja ehitustööstusharudes.
CR-400 ja CR-410 on kuluefektiivsed QC värvimõõteseadmed, mille mõõteavad on 8 mm ja 50 mm kas ühtlaselt või ebakorrapäraselt värvitud või tekstureeritud proovide tarvis. Laialdaselt kasutusel sellistes tööstusharudes nagu toiduained ja ehitustooted (vineeri- ja mööblitööstuses) mõõdetakse värvusandmeid ning neid esitatakse lihtsas lab-vormingus.

Konica Minolta Chroma Meter-id CR-400 seerias jätkavad juba möödund sajandil tuntud ja esitatud esimeste kaasaskantavate kolorimeetrite pärandit.

CR-400 oma 8 mm mõõtealaga sobib peegeldunud värvi ja värvierinevuse mõõtmiseks paljudes tööstusrakendustes. See vastab ka nõudlikele rakenduste vajadustele, alates erinevatest toidutööstuse, toorainete kontrolli ja valmistoodete hindamisest kuni ravimite ja dermatoloogiliste rakendusteni.

Kui proovid on struktureeritud või pinnad ebaühtlased, näiteks graanulid, riie, puit, kivid, tellis tüüpi materjalid on CR-410 õige valik. Selles valdkonnas ainulaadne väga suur mõõteala 50 mm avaga sobib selliste proovide jaoks suurepäraselt ja väldib mitme mõõtmise keskmestamist.

Tagasi