FD-5 Spectrodensitometer

Uue põlvkonna spektrodensitomeeter.
Täpismõõtmised Lab värvisüsteemis.

FD-5 on varustatud uusima tehnoloogiaga, VFS (Virtual Fluorescence Standard). See meetod võimaldab värvide hindamist võttes samas arvesse fluorestsentsi mistahes valguses, nn D50 (ISO 13655: 2009 M1). Uus VFS tehnoloogia kasutab optika-, sensor- ja tarkvara lahendusi, mis on pika värvimõõtmisseadmete arendamise tulemus.

Omadused:

Täiuslik töövahend värvihalduses
FD-5 lihtsustab igapäevast trükitööd. Kergekaaluline FD-5 teeb kõik trükitoodete värvihaldusega seonduvad tööülesanded lihtsamaks ja usaldusväärsemaks.

TARGETMATCH – tausta vahetustugiliides aitab printijal õigete värvide määramisel.
ISOCHECK võimaldab kiiret kvaliteedikontrolli täiendava tarkvarata.
DeltaBrightness annab selgelt mõistetavat teavet optiliste valgendite hulgast ja võimaldab kiiret toodangu kontrolli.

Vastab ISO 13655 (2009) standardile
Spektripõhine densitomeeter FD-5 on esimesi M1-tüüpi mõõtevahendeid, mis kasutab Konica Minolta originaalset VFS tehnoloogiat (Virtual Fluorescence Standard) andes mõõtmistulemusi D50-vastavusele. Konica Minolta VFS teeb FD-mõõteseadmetest unikaalseima, millega võib mõõta optilisi valgendeid valitud valgusega (ka enda poolt määratud).

Automaatne lainepikkuse parandus
Igapäevane valgekalibreeringu läbiviimine kindlustab mõõtmisväärtuste usaldusväärsuse, kus Spektripõhine densitomeeter FD-5 on varustatud “automaatse lainepikkuse paranduse” funktsiooniga, mis automaatselt kalibreerib lainepikkuste vahemikus (horisontaal teljel) ning kalibreeritakse spektri peegeldustegurid (vertikaal teljel).

Tagasi