CL-200A

Kompaktne leed- ja teiste valgusallikate valguse- ja värvi mõõteriist

Konica Minolta uus kergekaaluline ja kaasaskantav Chroma Meter CL-200A sobib suurepäraselt värvustemperatuuri ja valgustustiheduse mõõtmiseks uutelt valgetelt leedidelt ja teistelt valgusallikatelt.

Leedid (pooljuhtdioodid) kui hästi tuntud madala energiatarbega ja valgusviljakad uue põlvkonna valgusallikad on paljudes kasutusvaldkondades paremad kui siiani kasutusel olnud traditsioonilised lambid.

Mõõteriist CL-200A on (eelkäija CL-200 edasiarendus) parendatud versioon valgete valgusallikate leedide mõõtmiseks. Lisaks valgusallikate värvsusttemperatuuri, kromaatilisuse ja valgustustiheduse mõõtmisele CL-200A näitab ka ekraanil domineerivat lainepikkust ja valguse puhtust. CL-200A on ideaalne töövahend uute valgustusseadmete, nagu näiteks leedmoodulite kontrolliks.

Leedide klassifitseerimine (binning)
Leedide valmistamisel need tavaliselt jaotatakse värviklassidesse nagu punane, punane-oranz, tsüaan, külm valge, soe valge jne. Koos mõõteriista tarkvaraga CL-S10w võimaldab CL-200A vajadusel valgete leedide täpsemat jaotamist.

Mitme punkti mõõtmised
Selle mõõteriista sensoripea võib eraldada korpusest ja siis ühendada võrku kasutades kuni 30 eraldi asetsevat mõõtepead sooritades mõõtmisi laial mõõtealal. Koos CL-S10w tarkvaraga võib juhtida samaaegselt kõiki mõõtepäid.
Lisateavet leiate:
https://www5.konicaminolta.eu/en/measuring-instruments/products/light-display-measurement/illuminance-colour-meters/cl-200a/features.html

Tagasi