CA-410 Display Color Analyzer ekraani värvianalüsaator

Orgaanilise leedekraaniga-seadmete aina laienenud kasutuselevõtt ja laiem värvigamma on loonud nõudluse mõõtmiste uue taseme viimiseks. Konica Minolta CA-seeria ekraani värvianalüsaatorite kõrgest täpsusest on saanud ekraanitööstuse standard.

CA-410 on uus samm selles analüüsitehnoloogias. XYZ-filtrite kõrgema täpsuse tõttu tõstis CA-410 oma spektraalse tundlikkuse veelgi lähemale värvide sobitamise funktsioonidele, mille CIE määratles 1931. aastal. Kromaatilisuse mõõtmise täpsust on veelgi parandatud, kalibreerides analüsaatorit optilise spektri korratavusega. Kasutajad saavad täpsemalt mõõta ja reguleerida laia värvitooniga ekraanide värvust ja valge tasakaalu.

Täpsusega tagatud heleduse mõõtmise vahemik 25 korda laiem kui eelmistel mudelitel, mida kasutati kõrgema kvaliteediga HDR-kuvarite jaoks!

Viimasel ajal on nutitelefonide kasutajate hulgas kasvanud nõudmine kvaliteetsemate piltide ja videote järele, mis on osaliselt tingitud andmekiiruse järsust tõusust. Tootjad kiirendavad vastusena kõrgema eraldusvõimega kuvarite, näiteks HDR-ekraanide, parendatud kontrastsuse suhte ja värvide taasesitamisega. Seetõttu nõuavad selliste kuvarite tootjad värvianalüsaatorit, millel oleks laiem mõõtmisvahemik, alates eriti madalast kuni suure heleduseni.

Uute sensoriahelate abil saavutab CA-410 täpsusega tagatud heleduse mõõtmise vahemiku 0,001 kuni 5000 cd/m2, mis on 25 korda laiem kui varasemal mudelil CA-310.

    CA-410 peamine omadus on värelusese mõõtmine. CA-410 on võimeline mõõtma nii JEITA kui ka kontrasti värelust. CA-410 mudelis on laiendatud sageduse mõõtmisvahemik ja reguleeritav sageduskarakteristik. Võimaldab tänapäevase / tipptasemel kuvaritehnoloogia värelusomadusi täpselt kirjeldada.

    Suurenenud heleduse mõõtmise vahemik CA-410 sobib suure dünaamilise ulatusega kuvarite mõõtmiseks. Võimaldab HDR-ekraanide täpset heledust ja värve kirjeldada.

Jätkates koostööd pikaajaliste CA-seeria mudelite kasutajatega ja reageerides nende vajadustele, arendas Konica Minolta mudelit CA-410, et pakkuda suuremat töökindlust laiematele mõõtmiseesmärkidele ja rakendustele. CA-410 on täpne ülimadalast kuni suure heleduseni ja vastab tööstuse nõudmistele suurema mõõtetäpsuse ja mõõdetava jõudluse osas.

CA-410 on optimeeritud veelgi paremaks integreerimiseks andurina, millel on nullpunkti kalibreerimissulgur automaatse toe tarvis. Samal ajal säilitab see ühilduvuse oma eelkäija mudeliga CA-310, lisades CA-SDK2-sse samad põhikäsud, mis olid saadaval eelmise mudeli tarkvaraarenduse komplektis. CA-410 on uus tase valguse mõõtmisel.

Tagasi